Ładowanie
0%
stars
stars
stars
stars
stars
stars
stars
galaktyka
asteroida
lines
comet
comet

Influencer Marketing

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki poprzez współpracę z influencerami!

Efektywne i efektowne współprace z influencerami

Rozumiemy, że dzisiejszy świat mediów społecznościowych to nieograniczone możliwości dla promocji Twojej firmy. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu efektywnych strategii marketingowych, które wykorzystują potencjał popularnych twórców internetowych. Nasz zespół ekspertów ds. marketingu i mediów społecznościowych pracuje w trosce o każdy szczegół, aby przygotować kampanię na miarę Twoich potrzeb.

Nasz proces współpracy z influencerami obejmuje kilka etapów. Po pierwsze, dokładnie analizujemy Twoją firmę oraz jej cele marketingowe, aby zrozumieć, jakie wartości i przekazy chcielibyście promować. Następnie przeprowadzamy dogłębną analizę rynku, aby zidentyfikować influencerów, którzy najbardziej pasują do Twojej marki. Co najważniejsze nie mamy „swoich” influencerów, lecz za każdym razem dobieramy ich pod konkretne potrzeby (niezależnie od kraju i branży, dzięki czemu możemy dopasować się do różnorodnych potrzeb naszych klientów).

Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce Content dostosowany do Twojej marki Zwiększenie sprzedaży e-commerce
Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki Dynamiczne filmy przyciągające uwagę Zamów bezpłatną wycene Zabawne TikToki
Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki Pozyskać wartościowy ruch na sklep internetowy Zbuduj rozpoznawalność marki

Dlaczego Warto?

Ogromne zasięgi

Influencerzy mają szeroką bazę lojalnych obserwujących, co pozwala dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów w krótkim czasie.

Budowanie wiarygodności

Osoby śledzące twórców internetowych często uważają ich za autorytety w danej dziedzinie, co przekłada się na większe zaufanie do ich polecanych produktów czy usług.

Celowanie w konkretne grupy

Współpraca z influencerami pozwala na docieranie do konkretnej grupy docelowej, dzięki czemu kampanie są bardziej efektywne.

Autentyczność przekazu

Współpracując z influencerami, Twoja marka zyskuje autentyczny przekaz, co pozytywnie wpływa na percepcję Twojej firmy w oczach odbiorców.Interakcja:

 

Interakcja z produktem

Twórcy internetowi potrafią angażować swoją społeczność, co prowadzi do wzrostu liczby polubień, komentarzy czy udostępnień, zwiększając tym samym zasięg i oddziaływanie kampanii.

Przyszłość marketingu

Coraz więcej firm dostrzega potencjał marketingu z udziałem influencerów. Współpraca z influencerami to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Oni nam zaufali

Neness

Perfumeria i drogeria internetowa oferująca perfumetki i szeroką gamę kosmetyków dla kobiet i mężczyzn.

Inea

Dostawca usług internetowych i telewizyjnych, który oferuje nowoczesne rozwiązania dla domów i mieszkań.

Afinia

Producent pochłaniaczy i biurek kosmetycznych, obecny na rynku już od 10 lat.

Stary Browar

Współczesne centrum handlowe – blisko 200 sklepów i kilkadziesiąt restauracji w ścisłym centrum Poznania.

Mexen

Marka specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji wyposażenia łazienek i toalet.

Exclusion

Firma oferująca karmy weterynaryjne dla psów i kotów o specjalnych potrzebach żywieniowych.

Zymetric

Jeden z najważniejszych graczy na polskim rynku HVAC, jedyny dystrybutor klimatyzacji marki Midea w Polsce.

Auroria

Producent wyjątkowych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych.

Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych klientów

Wideo

@Sabinitta

@Monika Kociołek

@tinachrissss

@alexatoja

@Sabinitta

FAQ

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi prowadzenia kampanii z influencerami, które pomogą Twojej firmie zyskać rozpoznawalność oraz zwiększyć sprzedaż produktów czy usług. Oto, jak wygląda nasz proces:

  1. Analiza: Zaczynamy od zrozumienia Twojej marki, produktów, usług oraz celów marketingowych, aby stworzyć strategię dostosowaną do Twoich potrzeb.
  2. Dobór influencerów: W oparciu o analizę rynku i branży, wybieramy odpowiednich twórców internetowych, którzy najlepiej pasują do Twojej marki i docelowej grupy odbiorców.
  3. Kreacja treści: Współpracujemy z influencerami, aby opracować autentyczne i angażujące treści promujące Twoją firmę, zachowując spójność przekazu i wizji marki.
  4. Koordynacja kampanii: Zapewniamy efektywną komunikację z influencerami, śledzimy postępy kampanii i w razie potrzeby wprowadzamy modyfikacje.
  5. Monitorowanie wyników: Śledzimy skuteczność kampanii, dostarczając szczegółowych raportów dotyczących zasięgu, interakcji oraz konwersji, byś mógł śledzi

Realizujemy kampanie z influencerami na dwóch głównych platformach społecznościowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem oraz mają szerokie grono użytkowników – Instagramie oraz TikToku.

Obie platformy oferują unikalne możliwości promocji Twojej marki, a ich popularność sprawia, że są idealnym miejscem do docierania do różnorodnej grupy odbiorców. Instagram pozwala na tworzenie atrakcyjnych wizualnie postów oraz Stories, podczas gdy TikTok przyciąga użytkowników krótkimi, dynamicznymi filmami. Dzięki temu możemy stworzyć kampanie z influencerami, które będą dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, a co za tym idzie – efektywnie promować Twoją markę.

Od innych agencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej kampanii i elastyczność w wyborze influencerów. W przeciwieństwie do niektórych agencji, nie mamy podpisanych umów z określonymi influencerami, które ograniczałyby naszą bazę kontaktów.

Zamiast tego, za każdym razem tworzymy zupełnie nową bazę współpracujących twórców, co pozwala nam być na bieżąco z nowymi influencerami i trendami w mediach społecznościowych.

Dzięki takiej strategii, jesteśmy w stanie dostosować się do zmieniających się potrzeb naszych klientów oraz zapewnić świeże, unikalne i efektywne kampanie.

GOLDEN GUY SOCIAL MEDIA AGENCY.

Świetnie radzimy sobie w realizacji celów biznesowych, wykorzystując przy tym kanały mediów społecznościowych i narzędzia marketingu internetowego.

Dlaczego akurat my? Nasze doświadczenie, kreatywność i młodość to mieszanka wybuchowa, która pozwala nam tworzyć niesamowite realizacje na najwyższym poziomie. Nie ma wyników marketingowych bez szaleństwa przy jednoczesnym prowadzeniu konsekwentnych działań. Golden Guy to agencja social media z Poznania, która zwiększy wyniki sprzedażowe Twojej marki, dotrze do nowych klientów oraz sprawi, że zaistniejesz wśród wybranej grupy docelowej!

Bezpłatna wycena


    od

    do