Ładowanie
0%
stars
stars
stars
stars
stars
stars
stars
galaktyka
asteroida
lines
comet
comet

Kariera

Stawiamy na kreatywność i pasję. Nasz zespół to eksperci, którzy każdego dnia tworzą wyjątkowe strategie i kampanie dla renomowanych marek. Jeśli zastanawiasz się nad karierą w branży social media, dołącz do nas! Poszukujemy talentów, które pragną zmieniać świat mediów społecznościowych. Sprawdź, kogo w tej chwili szukamy na nasz pokład.

Dlaczego my?

Nasze doświadczenie, kreatywność i młodość to mieszanka wybuchowa, która pozwala nam tworzyć niesamowite realizacje na najwyższym poziomie. Nie ma wyników marketingowych bez szaleństwa przy jednoczesnym prowadzeniu konsekwentnych działań.

Przyjazna atmosfera

Zostań częścią zespołu, gdzie atmosfera pracy to nasz priorytet! Przyjazne otoczenie, wspólne cele i wzajemne wsparcie.

Uwielbiamy zwierzaki

Masz swojego pupila i lubisz z nim pracować? Żaden problem! Kochamy zwierzęta i z wielką chęcią poznamy Twojego czworonoga.

Elastyczne godziny pracy

Wiemy, jak ważny jest czas i work-life balance! Dostosowujemy grafik, aby wspierać Twoje potrzeby. Łącz życie zawodowe z prywatnym!

Stanowiska pracy

Rób to, co kochasz, w GOLDEN GUY! Współtwórz kampanie, które poruszają serca, twórz niesamowite treści wizualne. Odważ się na pasję! Aktualną ofertę znajdziesz poniżej:

znak zapytania

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie – napisz do nas. W celu poznania bardziej szczegółowych odpowiedzi, zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami