Reklama w najpopularniejszym kanale

Łatwe dotarcie do grupy docelowej

Kampanie, które generują wyniki

Łatwy w interpretacji raport

Dlaczego warto prowadzić Facebook?

Jego liczba użytkowników stale się powiększa, a z samego portalu korzysta już ponad 2 mld osób miesięcznie. Mowa oczywiście o Facebooku, którego wirtualna przestrzeń jest doskonałym miejscem do zareklamowania sprzedawanych przez siebie produktów i usług. Prowadzenie fanpage na Facebook pozwoli Ci na pozyskanie wielu wartościowych klientów.

Reklama na Facebooku - Facebook Ads

Dzięki systemowi reklamowemu Facebook Ads możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców i to w natychmiastowy sposób! Zamiast czekać na działanie zasięgu organicznego, możemy za pomocą kilku kliknięć wyświetlić go osobom, które ze względu na wiek, płeć, wykształcenie czy zainteresowania są dla nas najbardziej cenionymi odbiorcami. Odpowiednie sprecyzowanie grupy docelowej, systematyczne prowadzenie fanpage na Facebook, efektywność przekazu, a co za tym idzie powodzenie reklamy to nasza specjalność! Jeżeli szukasz nowych klientów i chcesz rozwinąć swój biznes to zdecydowanie najlepsza droga!

Zalety kampanii Facebook Ads

Najważniejszym atutem tego typu kampanii jest możliwość jej przeprowadzenia nawet przy niewielkim budżecie, duży wybór formatów reklamowych, jak również integracja z innymi miejscami, w których reklama może być wyświetlana m.in. Messenger, Instagram czy Audience Network. Zdecydowanym plusem prowadzenia tego typu działań jest również możliwość śledzenia jej skuteczności. Korzystając ze wskaźników i statystyk, możemy dowiedzieć się, jaki jest wpływ naszych reklam na sprzedaż czy rozpoznawalność budowanej przez nas marki.

Jeżeli już od jakiegoś czasu prowadzisz swój biznes, z pewnością wiesz, że najbardziej wartościowym odbiorcą jest ten, który zna markę lub już korzysta z proponowanych przez Ciebie usług. Bardzo ważnym aspektem jest remarketing, czyli powracanie z reklamą do osób, które np. już wcześniej odwiedziły Twoją stronę internetową, ale z jakiegoś powodu nie zdecydowały się na zakup.

Aby dowiedzieć się, kto konkretnie wchodzi na Twoją witrynę, potrzebne jest podpięcie kodu śledzącego, czyli tzw. piksela Facebooka. Dzięki temu działaniu możesz ponawiać reklamę do osób, które wykonały na stronie konkretne działania, a co za tym idzie — wracać do nich z produktami, którymi wcześniej byli zainteresowani. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność działań marketingowych w swojej firmie m.in. poprzez prowadzenie fanpage na Facebook — skontaktuj się z nami! Kliknij w poniższy link i odbierz darmową wycenę.

Kilka słów o nas - GOLDEN GUY

Jesteśmy agencją social media z Poznania, lecz obsługujemy wiele marek spoza Wielkopolski. Jeśli zatem szukasz zespołu specjalistów, którzy zajmą się Twoimi mediami społecznościowymi (prowadzenie fanpage na Facebook: kampanie Facebook Ads, content i grafiki) to nie mogłeś trafić lepiej. Zyskaj przewagę nad konkurencją i dołącz do naszych klientów. Nasza agencja skupia się na optymalizacji kampanii, a co za tym idzie zwiększeniu Twoich wyników sprzedażowych.

Oprócz kampanii Facebook Ads zajmujemy się również tworzeniem wysokiej jakości treści i sesji zdjęciowych, które pozwolą odróżnić się Twojej komunikacji od konkurencyjnych marek. Napisz do nas, a przedstawimy Ci wszystkie możliwości współpracy. Więcej na temat naszych fotograficznych realizacji dowiesz się, klikając tutaj.

Najczęszcze pytania

Poniżej przedstawiamy pytania, które najczęściej trafiają na naszą skrzynkę.

Reklama dotrze do Twojego potencjalnego klienta. Przed rozpoczęciem współpracy tworzymy tzw. persony, czyli osoby, które według naszej analizy i Twojej wiedzy mogą być najbardziej zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

System Facebooka jest bardzo mocno rozbudowany, dzięki czemu możemy targetować reklamy na matki, młode pary, czy posiadaczy dóbr luksusowych. Oczywiście to nie wszystkie możliwości, dlatego napisz lub zadzwoń do nas, a znajdziemy dla Ciebie klienta.

Jeżeli tu jesteś i czytasz tę zakładkę to prawdopodobnie szukasz rozwiązania w jaki sposób polepszyć swoją sprzedaż lub rozpoznawalność marki (bardzo dobrze!). Facebook jest narzędziem, które pomoże Ci znaleźć Twojego klienta i nakłonić go do zakupu Twoich produktów lub usług.

W porównaniu ze standardowymi nośnikami reklamy Facebook praktycznie nie ma sobie równych, a koszty pozyskania klientów poprzez kampanie Facebook Ads są naprawdę niskie.

Napisz do nas, a prześlemy Ci przykładowe kampanie, które realizowaliśmy z naszymi dotychczasowymi klientami i przekonasz się o czym piszemy.

Świetnie, ale pozostaw to specjalistom. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaoszczędzisz czas i pieniądze! Jesteśmy po to, aby zrobić to za Ciebie, a przede wszystkim doprowadzić Twój biznes przez Social Media w sposób, który będzie dla Ciebie zadawalający.

Prowadzenie kampanii Facebook Ads nie jest proste, zwłaszcza, gdy narzędzie to jest cały czas rozwijane. Musiałbyś poświęcać bardzo dużo czasu, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i możliwościami jakie daje Facebook. Zastanów się, czy Twój czas i biznes nie powinny być pod opieką profesjonalistów?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytanie twierdząco - wiesz ,co robić! Napisz lub zadzwoń do nas!

Tak, świadczymy inne działania w obszarze digital marketingu, takie jak: kampanie Facebook Ads, kampanie Google Ads, sesje zdjęciowe na rzecz mediów społecznościowych oraz influencer marketing.

Dzięki temu, że nasze kompetencje zamykają się w obszarze digitalowym to jesteśmy w stanie świadczyć dla Ciebie najwyższej jakości usługi.

Najnowsze artykuły, które musisz przeczytać ;)

VIEW ALL -
TOP